allegro lodówki turystyczne

By

Czerwiec 10, 2012Bez kategoriiNo comments

Małe chłodziarki kempingowe to świetne rozwiązania dla ludzi lubiących długie górskie eskapady.Chłodziarki turystyczne dodatkowo świetnie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Na skutek pierwszorzędnemu planowi schładzania oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich także w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka umożliwia chłodzenie do 20 stopni poniżej temperatury sąsiedztwa.Lodówki z wbudowaną funkcją podgrzewania umożliwiają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku przystępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Nie przymierzając wszystkie chłodziarki czynne w sprzedaży zaopatrzone zostały w system bazujący na płytkach termoprzewodzących, a sam system schłodzenia polega na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z uzupełniającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.