Hotel blisko Rynku – dogodna lokalizacja w centrum

By

Styczeń 7, 2014Bez kategoriiNo comments

Hotel Wyspiański jest perfekcyjnie zlokalizowany, jeżeli życzysz sobie dojść z niego do wartych zobaczenia atrakcji w Krakowie w szybko. Niedaleko położony jest Rynek Główny a także dworzec PKP. Chwilę dłużej zajmie dojście do Kazimierza, ale da się tam dostać na piechotę tylko . Ta dzielnica to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budowle z mało chlubnej epoki socjalizmu, jednak w środku został pięknie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel Wyspiański w KrakowieHotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje a także ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej jakości, oferują telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawę i herbatę, a także czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, aby dało się w nich sprawnie manewrować wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu Krakowa, można znaleźć także imprezy i niezłe jedzenie. Mieści w sobie ekskluzywne kasyno a także filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, by można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi świata. Latem może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż otwieramy wtedy nasz ogródek. Nierzadko spotykają się tutaj również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko mają miejsce konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dobre umiejscowienie tego miejsca, jak i kompleksowa obsługa, zapewniana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.