Zmiany nie są widoczne od razu

By

Wrzesień 13, 2014Bez kategoriiNo comments

Wśród wielu stolic województw w kraju, miasto Kraków wybija się nie tylko w obszarze sztuki i akademickim, ale również na wielu innych obszarach. Staje się miastem przyjemnym do mieszkania. Zmiany, które dotknęły miasto w niedawnych latach dają poczucie, że miasto rzeczywiście pnie się do przodu.
Pozytywne transformacje w Krakowie.
Co niezłego wypracowano w trakcie niedawnego okresu? Ilość napraw i inwestycji jest duża. Niezwykle pomogły w tej materii dotacje EU, z których Kraków często korzysta. Szybkie akcje w temacie uzyskiwania dotacji spowodowały, że małopolska uzupełniła się o świeże drogi, nowoczesne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, oraz potrzebne miejsca dla ludności.
Niemałe inwestycje są niewidoczne dla standardowego obywatela. Nie znaczy to jednak, że nie zostały poczynione. Zwykle pomijamy nie związane z nami fakty. Statystycznemu mieszkańcowi miasta zdaje się, że w regionie za mało się dzieje. Podczas gdy Kraków rozwija się w każdym kierunku. Innowacje w obszarze zarządzania odpadami, tworzeniu oraz unowocześnianiu sieci kanalizacyjnej, stawianie ekranów akustycznych to jedynie część zmian, jakie pozwalają nam bezpieczniej oraz wygodniej funkcjonować. Kraków zmienia się też w zakresie opcji rozrywkowych. Potencjał miasta rośnie dzięki takim obiektom jak: Kraków Arena lub rewitalizacja Huty. Te miejsca inspirują turystów do przyjazdu.
Podejmowane dzięki radnym akcje nie dotyczą tylko ścisłego centrum miasta, ale również są połączone z pełnym regionem. Zatem zamiast narzekać lecz zobaczyć zmiany w które obrodził Kraków.
Następne lata – o ile będzie możliwość utrzymania szybkości rozwoju – umożliwią Krakowowi stać się wspaniałą stolicą małopolski.
Prezydent miasta Krakowa