Zobacz ofertę Białego Lotosa

By

Grudzień 10, 2013Bez kategoriiNo comments

Masaż to w dzisiejszych czasach zalecana metoda relaksacyjna. Masaż jako metoda ma także wielkie znaczenie w terapii i w leczeniu. Właśnie dlatego tak ważne jest żeby wnikliwie wybrać gabinet masażu. W Opolu jest parę wartych uwagi gabinetów ale szczególnym zainteresowaniem warto obdarować gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:
Masaż Bańką Chińską opole
Oprócz tego gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż orientalny – jest to dowolny rodzaj masażu oparty na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na złączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako metoda leczenia był znany już od zarania dziejów. Narodził się wraz z innymi formami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy odkrywali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Trzeba skorzystać z dobrodziejstw tej metody relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała daje możliwość energii równomiernie rozpływać się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Głównie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka potocznie zwana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Istnieje bardzo dużo ciekawych metod, które posiadają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.